Pages Navigation Menu

Portal prawdziwych mężczyzn

Trendy w strojach męskich

Trendy w strojach męskich

Pod koniec każdego roku prezentowane są trendy, które będą panowały w strojach w kolejnym sezonie. Pokazy zawierają zarówno stylizacje kobiet jak i propozycje ubiorów męskich. Choć zima trwa w najlepsze, projektanci już od pewnego czasu proponują nam sylwetki, które z pewnością będzie można obserwować wiosną na ulicy. Warto więc choć przez chwilę przyjrzeć się tym ostatnim. Jakie trendy będą panować przez najbliższe miesiące w modzie męskiej?

Dolce & Gabbana proponują w tym sezonie kolorystykę opartą na czerniach i czerwieniach, Gucci zaś lansuje styl, który śmiało czerpie z motywów inspirowanych stylem marynarskim. Charakterystyczne będzie tu więc kolorystyka oparta na czerwieniach, bieli, granatach. Charakterystyczne będą również koszule męskie w czarno-białe paski. Często będą pojawiać się lamówki i naszywki przywodzące na myśl motywy marynarskie, np. kotwica.

Gucci oraz Dolce & Gabbana to tylko wierzchołek góry lodowej - inspiracji jest o wiele więcej. Z całą pewnością najbliższy sezon będzie lansował kolor oraz podkreślał męskość oraz siłę.

Dla tych, którzy nie są zwolennikami ślepego podążania za trendami wciąż pozostaje męska klasyka, która chyba nigdy się nie znudzi. Triumf święcić będą męskie koszule. Nie zdziwi Cię zapewne to, że większość z nich będzie występowała w kolorach bordo oraz różnych odcieniach niebieskiego, również tych nieco rozmytych. Każdy powinien znaleźć taki odcień, w którym czuje się najlepiej.

W tym sezonie sklep z koszulami Ekoszule.pl będzie miejscem, do którego koniecznie powinieneś się udać. Choć inspiracji nie zabraknie to jednak właśnie koszula będzie podstawą stroju. Zadbaj o to, by nosić ją zapiętą pod szyję, dobierz do niej zwężane w nogawkach spodnie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>